فروش محصولات در پلی کاران

فروش محصولات در سایت پلی کاران

فروش محصولات در سایت پلیکاران به چه صورت است؟ آیا می‌توان در سایت پلی کاران مشغول به کار شد؟ چگونه میتوان در سایت پلی کاران یک فروشنده شد؟ اگر یک محصول را بخواهیم در پلی کاران به فروش برسانیم باید چکار کنیم؟ این ها همه سوالاتی هستند که دوستان عزیز ما بسیار از ماپرسیده اند. در این نوشته سعی شده است تا انواع روش‌هایی که می‌توانیم با تامین‌کنندگان در ارتباط باشیم را مطرح کنیم. ما در هر موقعیتی و با هر شرایطی آماده همکاری با تامین‌کنندگان محترم هستیم. تامین انواع کالاهای مورد نیاز مشتریان عزیزمان را با همکاری شما انجام خواهیم داد.

چگونه می‌توان در سایت پلی کاران مشغول به کار شد؟

از جمله سوالاتی که خیلی از دوستان از ما پرسیده اند، نحوه همکاری با ما است. گروه بازرگانی و فروش پلی کاران، از همه عزیزان با انگیزه که در رابطه با فروش حاضر به همکاری باشند، استقبال میکند. بیشترین کسانی که پلی کاران سعی در جذب آنها دارند، دانشجویان نوپا هستند که مرتبط با رشته خود میخواهند در یک زمینه شغلی در بازار کسب و کار شروع به فعالیت کنند. بیشتر دوستانی که در این گروه آموزش داده می‌شوند، دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی هستند که معمولا سال اول یا دوم دانشگاه هستند. تمامی دوستان در هر زمینه‌ای می‌توانند با ما تماس حاصل کنند تا نحوه کار و آموزش در پلیکاران به آنها توضیح داده شود.

آیا می‌توان در فروشگاه پلی کاران فروشنده شد؟

نحوه فروشنده شدن در سایت پلیکاران به دو صورت خواهد بود. به صورت مستقیم یا غیر مستقیم. امکان فروش مستقیم در پایگاه اینترنتی پلی کاران در آینده نزدیک امکانپذیر خواهد بود که تیم تکنولوژی اطلاعات این شرکت در حال برنامه ریزی و پیش برد این هدف هستند. روش دیگر که شما می‌توانید با ما فروشنده شوید، به صورت غیر مستقیم است. در روش غیر مستقیم، شما محصولات مورد نظر خود را به ما میسپارید، عزیزان و کارشناسان ما نسبت به آماده کردن مطالب فنی و تخصصی و همچنین طریقه قیمت دهی به مشتریان عزیز با شما صحبت میکنند و یک روش بهینه را انتخاب می‌کنند. در ادامه در صورتی که محصولات شما پتانسیل فروش در بازار کسب و کار را داشته باشد، در هر فروش از شما مستقیما کالای مورد نظر خریداری شده و فروخته خواهد شد.

فروش محصولات در پلی کاران رو چطوری انجام بدیم؟

برای فروش محصول خود در سایت پلی کاران، اول از همه باید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و در مورد محصول خود اطلاعات بدهید. در صورت امکان اگر بتوانید یک نمونه از محصول و کاتالوگ و مشخصات محصول خود را در اختیار ما قرار دهید، بهتر می‌توان شما را کمک کرد. در مرحله بعدی کارشناسان ما بررسی میکنند که آیا محصول مورد نظر شما با توجه به پتانسیل بازار و همچنین روشهای خاص بازاریابی این شرکت، چقدر قدرت عرض اندام در بازار امروز را دارد. سپس کارشناسان ما شروع به تبلیغات همه جانبه در زمینه فروش محصول شما می‌شود.

اطلاعات تماس با ما

پلی کاران ، هر روز هفته از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر با کارشناسان ما تماس برقرار کنید! همچنین دفتر مرکزی در بازار آهن شاداباد، همواره در خدمت شما است.

آدرس: تهران، بازار آهن شاداباد، مجتمع تجاری بهاران ، خیابان بهاران یکم ، بلوک ۳۴، پلاک ۵۴
تلفن: ۰۲۱۶۶۳۰۴۶۶۵ – ۰۲۱۶۶۳۰۴۶۶۶ – ۰۲۱۶۶۳۰۴۶۶۸
شماره تلفن همواره پاسخگو: ۰۹۱۹۵۳۸۷۲۶۰

لطفا نام و نام خانوادگی خود را به درستی وارد کنید تا بتوانیم در اولین فرصت با شما تماس بگیریم!
کانال تلگرام ما را دنبال کنید!با واتس آپ با ما در ارتباط باشید فروش محصولات در پلی کارانکانال لینکداین ما را دنبال کنید!کانال اینستاگرام ما را دنبال کنید!دربار فروش محصولات در پلی کاران در کانال توئیتر ما بخوانید!