دسته بندی لوله پلی اتیلن

دسته بندی لوله پلی اتیلن

دسته بندی لوله پلی اتیلن با توجه به نوع مواد به کار رفته در آن می توانیم به دسته PE 100 , PE 80 , PE 63 تقسیم کنیم.

لوله پلی اتیلن  PE 63 به دلیل دانسیته کمی که دارد ضخامت و وزن بیشتری نسبت به دو نوع دیگر دارد و دارای وزن بالاتری می باشد وبه خاطر همین دیگر تولید و روانه بازار نمی شود. و همچنین تولید آن پر هزینه می باشد و مقرون به صرفه نمی باشد.

لوله پلی اتیلن PE 80 دانسیته زیادتری نسبت به نوع PE 63  دارد و همچنین وزن کمتری نسبت به نوع PE 63 دارد زیرا تراکم آلیاژی بیشتری نسبت به این نوع دارد.

اما در لوله پلی اتیلن نوع PE 100 نوع می باشد که دانسیته بیشتری به دو نوع قبل دارد. این نوع دسته لوله پلی اتیلن ضخامت و وزن بسیار پایین تری نسبت به دو نوع قبل دارد و فشار بیشتری را تحمل می کند.

دسته بندی لوله پلی اتیلن در نوع مواد

لوله پلی اتیلن PE 80

 • ضخامت آن ۲٫۲ میلیمتر می باشد
 • وزن آن ۰٫۶۴۳ کیلوگرم (برای ۱ متر )

لوله پلی اتیلن PE 100

 • ضخامت آن ۱٫۸ میلیمتر می باشد
 • وزن آن ۰٫۵۲۵ کیلوگرم (برای ۱ متر )

نوع مصرف این لوله

لوله های پلی اتیلن در فضای باز مصرف می شود و به خاطر این که ارتباط مستقیمی با نور خورشید دارد عمر آن کاهش می یابد. اما در جدید ترین نوع  که PE 100 هست نور خورشید هیچ اثری روی لوله نمی گذارد و باعث عدم تخریب لوله می شود.

ضخامت لوله و وزن لوله پلی اتیلن

با توجه به استاندارد DIN که برای کشور آلمان می باشد ضخامت و وزن لوله با توجه به استاندارد DIN 8074 می توان مشخص کرد.

برای مشاهده سایر محصولات پلی کاران می توانید به قسمت فروشگاه سایت مراجعه کنید.

همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با گروه صنعتی پلی کاران تماس بگیرید.

polykaran.com

polykaran.blog.ir

polykaran.blogfa.com

سایت اصلی شرکت

دیگر سایت شرکت

کانال تلگرام دسته بندی لوله پلی اتیلندسته بندی لوله پلی اتیلن در لینکداین ما بخوانید!دسته بندی لوله پلی اتیلن در اینستاگرام بخوانید!

 

دیدگاه‌ها ۳

*
*

  admin پاسخ

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  کاربر دمو پاسخ

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

  مجتبی احمدی پاسخ

  مطلب خیلی خوب بود. چطوری لوله رو انتخاب کنم؟